Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вчергове надав гуманітарну допомогу цивільному населенню

Завдяки спільним зусиллям Гуманітарного штабу на чолі з ректором Анатолієм Гетьманом та профспілкового комітету Університету було зібрано і передано понад 200 кілограмів гуманітарної допомоги для постраждалого населення Херсону в результаті підриву Каховської ГЕС.

Ця благодійна акція стала можливою завдяки згуртованості колективу Університету та участі студента 1-го курсу факультету прокуратури, Владислава Гречки, який наразі займається волонтерською діяльністю і раніше був відзначений грамотою за особисту мужність і самовідданість, виявлені в ході рятування людей і надання гуманітарної допомоги жителям Херсонщини в умовах воєнного стану, патріотизм та активну громадську позицію.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого пишається своїм колективом та своїми студентами, які демонструють неабиякі знання та хист до юридичної професії, але й проявляють справжню людяність, відданість і патріотизм. Ваші зусилля і самовідданість вносять значний внесок у будівництво сильного та солідарного суспільства та наближають нашу перемогу!