Запрошуємо на майстер-клас Generative AI and the ‘Language of Law’, присвячений сучасним питанням права та технологій (школа права Університету Миколаса Ромеріса).
Щодня клієнти надають факти своїм юристам. Юристи об’єднують ці дані за допомогою різних мовних моделей і систем, щоб просувати інтереси своїх клієнтів. Ці відносини ґрунтуються на довірі та мудрості, і це відображено в професійних кодексах поведінки, які вимагають від юристів захищати дані клієнтів. Однак ці системи трансформуються. Генеративний ШІ та великі мовні моделі, такі як ChatGPT, працюють з великими масивами даних і, можливо, є ефективним засобом допомоги клієнтам. Однак вони також порушують важливі правові та етичні питання. До перших належать питання щодо конфіденційності даних та авторських прав. Другі піднімають питання про роль юристів і програмістів. Загальне питання в обох випадках полягає в тому, що це означає для мови та системи права, а також для суб’єктів, особливо з огляду на те, що право ґрунтується на таких факторах, як ефективність та вартість. У цій доповіді ми розглянемо траєкторію розвитку штучного інтелекту в праві.
Майстер-клас Generative AI and the ‘Language of Law’ з доктором Парешем Катрані відбудеться 21 березня о 18:00 за східноєвропейським часом, мова викладання – англійська.
Доктор Пареш Катрані – незалежний стратегічний консультант, що базується в Лондоні, Великобританія, працює переважно в галузі цифрової трансформації. Його дослідження зосереджені на LawTech та технологічному праві. Він є автором публікацій у цих галузях, в тому числі в якості співавтора подання до парламенту. Він скликав кілька панельних дискусій і працював над проектом, що фінансується ЄС, зі стартапом, який вивчав, як штучний інтелект і обробка природної мови можуть бути використані для сортування юридичних справ. Він був частиною групи, яка вивчала використання віртуальної реальності для юридичної освіти. Організовував заходи, присвячені цифровим активам, зокрема регулюванню цифрових грошей. Здобув ступінь доктора права в Лондоні.