Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Аспірантка Університетут Юлія Чоломбитько стала стипендіаткою Всеукраїнської стипендії імені Олександра Поліводського

Аспірантка кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юлія Чоломбитько стала стипендіаткою Всеукраїнської стипендії імені Олександра Поліводського.

Стипендія призначається з метою заохочення талановитої молоді України до вивчення та розвитку аграрного та/або земельного права України й на честь вшанування пам’яті Поліводського Олександра Анатолійовича, українського правника, викладача, науковця та адвоката, який загинув у квітні 2023 року на Луганщині, захищаючи Україну.

Стипендія призначається щорічно й за результатами конкурсу виплачується переможцю в національній валюті у сумі, еквівалентній 1000 доларів США на дату виплати стипендії.

За рішенням Стипендіальної комісії БФ імені Олександра Поліводського перемогу у другому, фінальному етапі конкурсу здобула аспірантка Університету Юлія Чоломбитько з роботою на тему: «Особливості відшкодування збитків юридичним особам, завданих військовою агресією російської федерації, у сфері земельних відносин».

Щиро вітаємо, Пані Юлію з перемогою у конкурсі, бажаємо не зупинятися на досягнутому й надалі продовжувати працювати та розвивати українську юридичну науку. Бажаємо подальших творчих та наукових здобутків.

Дякуємо організаторам за проведення конкурсу та підтримку молодих науковців України.