Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 19 квітня 2023 р. ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман та Керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України Андрій Зюзь підписали Меморандум про співпрацю.

У рамках меморандуму планується проведення спільних заходів (семінарів, конференцій тощо); підготовка спільних науково-консультативних висновків; розроблення проєктів нормативних актів та документів з питань національної безпеки і оборони для потреб Апарату РНБО України.

Також одним з аспектів меморандуму є організація практичної підготовки студентів Університету та забезпечення набуття і вдосконалення професійних знань, умінь та навичок державних службовців Апарату РНБО України.

Значно вплинули на розвиток співпраці між Університетом та  Апаратом РНБО України участь студентів факультету адвокатури під керівництвом декана Володимира Шеховцова в ознайомчих зустрічах з представниками Апарату РНБО України.

«Залучення науково-викладацького складу та студентства до державотворчих процесів у країні – важливий тренд сьогодення. Адже саме вони є генераторами та розробниками нових ідей та впровадження сучасних проєктів політико-правового напряму, зокрема з питань національної безпеки і оборони», – зазначив Андрій Зюзь.

Висока оцінка Керівником Апарату РНБО України рівня фахової підготовки студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які нині проходять практику в Апараті РНБО України, стала ключовим у продовженні співпраці в напрямку практичної підготовки здобувачів вищої освіти нашого Університету.