Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 10 листопада 2023 р. о 17.00 відбудеться VII науково-популярний захід Ніч молодіжної науки-2023 в умовах війни з онлайн-трансляцією на сторінці Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України!

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.

Наш ЗВО представляє:

Наталія Сметаніна, керівниця уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, заступник Голови Ради молодих вчених, доцент кафедри кримінально-правової політики Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представить доповідь на тему: «Запобігання корупції у закладах вищої освіти».

У презентації розглянуті основні корупційні ризики під час навчання (у тому числі в аспірантурі), алгоритм повідомлення про корупцію, можливості і значення уповноважених підрозділів з питань запобігання корупції у ЗВО.