uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Інтенсивний онлайн-курс ‘’The Rule of Law and European Values in the modern ages: Good neighbourliness in Europe in times of threats’’

Школа права Університету Центрального Ланкаширу на Кіпрі оголосила про інтенсивний онлайн-курс ‘’Good neighbourliness in Europe in times of threats’’ у серії інтенсивних курсів CRoLEV, під назвою “The Rule of Law and European Values in the modern ages”.

Цей 10-годинний онлайн-курс (синхронний і асинхронний) розглядає тлумачення та застосування принципу добросусідства в міжнародному праві та праві ЄС. Крім того, він розглядає функціонування принципу в праві ЄС, зосереджуючись на трьох різних правових контекстах – на функціонуванні принципу в міждержавних відносинах всередині ЄС, у зовнішніх відносинах ЄС і в розширенні ЄС. Цей курс складається з 6 годин асинхронних попередньо записаних сесій і 4 годин синхронних («живих») сесій. Після реєстрації на синхронні сесії за наведеним нижче посиланням доступ також буде надано до попередньо записаних сесій.

Курс охоплюватиме такі теми:

• Origins of the principle of good neighbourliness in international law: nature, legal basis and contents;
  • Application of the principle of good neighbourliness in international law;
  • Good neighbourliness in EU law;
  • Application of the principle of good neighbourliness in EU enlargement.

Цей курс актуальний для будь-якого просунутого студента або професіонала, який цікавиться правовою базою принципу добросусідства в міжнародному праві та праві ЄС.

UCLan Cyprus через свою юридичну школу є акредитованим постачальником програм безперервного професійного розвитку (CPD) за відповідною схемою Асоціації адвокатів Кіпру. Цей курс призначений для безперервного професійного розвитку (CPD) молодих та інших спеціалістів на Кіпрі та за кордоном. Згідно з вимогами CBA, бали CPD будуть доступні для двох синхронних сесій разом (4 години).

Розклад:

• понеділок, 24 квітня 2023 року | час 15:00 – 17:00 за кіпрським часом
  • вівторок, 25 квітня 2023 року | час 15:00 – 17:00 за кіпрським часом

Заходи відбуватимуться онлайн через Microsoft Teams.

Курс проводитиметься англійською мовою на рівні середнього та просунутого.

Спікер:

Д-р Олена Башеска є науковим співробітником Інституту демократії CEU. Вона є видатним експертом з тлумачення та застосування принципу добросусідства в міжнародному праві та праві ЄС. Олена має ступінь магістра права з європейського права та Ph.D. доктор права на юридичному факультеті Гронінгенського університету (Нідерланди). Її наукові інтереси зосереджені на міжнародному праві, розширенні ЄС, зовнішніх відносинах ЄС, верховенстві права, питаннях громадянства та захисту прав людини. Вона має значний досвід роботи в якості дослідника, працюючи в різних секторах (включаючи наукові кола, неурядові організації, юридичні фірми та професійні організації), а також незалежного консультанта.

Кількість місць обмежена.

Для отримання додаткової інформації надішліть електронний лист команді CRoLEV за адресою crolev@uclancyprus.ac.cy або відвідайте веб-сайт.

Щоб отримати допомогу в процесі реєстрації, будь ласка, надішліть електронну адресу lawacademy@uclancyprus.ac.cy