uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Центр права, етики та цифрових технологій

Склад центру:

Юлія Размєтаєва

кандидатка юридичних наук

керівниця Центру

Ганна Пономарьова

кандидатка юридичних наук

провідна спеціалістка Центру

Наталія Філатова-Білоус

кандидатка юридичних наук

провідна спеціалістка Центру

Центр права, етики та цифрових технологій створено 15 лютого 2021 року як структурний підрозділ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Центр покликаний сприяти розвитку права, етики та технологій у цифрову епоху через проведення і просування досліджень з права, етики та цифрових технологій, у тому числі міждисциплінарних досліджень на перетині цих сфер.

Основними напрямками, за якими здійснюються академічні дослідження Центру, є такі: (1) «Майбутнє цифрового світу», (2) «Демократія у цифрову епоху: відкриті можливості та приховані загрози», (3) «Правові та етичні питання штучного інтелекту», (4) «Безпекові виклики на тлі інформаційних і гібридних війн».

Центр забезпечує експертну діяльність в сфері права, етики та цифрових технологій, у тому числі аналізує законодавство, адміністративну і судову практику та надає науково-експертні висновки.

Центр організовує та сприяє освітній діяльності в сфері права, етики та цифрових технологій. Зокрема, у партнерстві з Харківською обласною фундацією «Громадська Альтернатива» та за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні запущено курс «Applying Human Rights to Digital Tech».

Центр реалізує інформаційні проекти із залученням українських  і зарубіжних вчених та практиків,  неурядових організацій і бізнесу, міжнародних партнерів, у тому числі в форматі онлайн.

Центр відкритий до партнерства у здійсненні досліджень, освітніх та інформаційних проектів, експертної діяльності з права, етики та цифрових технологій.

Центр права, етики та цифрових технологій

м. Харків, вул. Пушкінська, 84-А, ауд. 802

cledt@nlu.edu.ua

+ 38(050)1495005

Інформація центру

Матеріали

Заходи

Проєкт «Майбутнє цифрового світу»