Студенти факультету адвокатури здійснили ознайомчий візит до ДУ «Харківський слідчий ізолятор»

У рамках візиту вони ознайомилися з процедурою прийому осіб, узятих під варту, їхніми правами та обов’язками, умовами тримання, а також відвідали слідчі кабінети, камери утримання та медичний блок установи.

Цей практичний досвід є невід’ємною складовою професійної підготовки майбутніх адвокатів, адже дозволяє їм безпосередньо ознайомитися з функціонуванням пенітенціарної системи, особливостями захисту прав осіб, які перебувають під вартою, та механізмами їхньої взаємодії з адвокатами.

Навчальний візит було організовано за підтримки партнерів Університету – адвокатського об’єднання «Avandarge» під керівництвом адвоката Євгена Самойлова, який поділився практичними аспектами юридичного супроводу підозрюваних та обвинувачених у кримінальному процесі.

Висловлюємо подяку керівництву та персоналу Харківського слідчого ізолятора за відкритість, сприяння у проведенні візиту та цінний внесок у професійну підготовку студентів!