Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > Онлайн зустріч курсантів Військово-юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого з керівником уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Сметаніною Наталією

31 січня 2024 року керівником уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Сметаніною Наталією було проведено онлайн зустріч із курсантами Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Під час зустрічі були висвітлені основні напрямки розвитку антикорупційного законодавства в Україні, корупційні ризики у системі вищої освіти і в секторі оборони. Також було розглянуто правовий статус викривачів корупції, внутрішні канали повідомлення про корупцію в Університеті і діяльність уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції.

За підсумками зустрічі було проведено сесію «Питання-відповіді».