Відбулися заходи присвячені Всеукраїнському дню бібліотек

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулися заходи присвячені Всеукраїнському дню бібліотек

У межах заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек у Навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися зустрічі студентської молоді та співробітників Наукової бібліотеки з проректором з навчально-виховної роботи та соціального розвитку, доктором філософії Олексієм Нестеровичем. Він від імені ректорату університету привітав колектив бібліотеки та вручив почесні грамоти Бові Ірині, Брагінській Вікторії, Покусай Людмилі, Марцун Тетяні за високий професіоналізм, багаторічну, сумлінну працю та з нагоди професійного свята.

Було відзначено активних читачів і відвідувачів бібліотеки. Проректор Олексій Нестерович та директорка бібліотеки Надія Пасмор  вручили святкові подарунки Анні Вороніній, студентці 3 курсу факультету юстиції; Марії Вовченко, студентці 2 курсу факультету адвокатури; Андрію Білецькому, студенту 2 курсу факультету міжнародного та європейського права; Івану Телушкіну, студенту 2 курсу факультету прокуратури; Тетяні Музиці, асистентці кафедри цивільно-правової політики права інтелектуальної власності та інновацій.

Присутніх привітали декан факультету адвокатури Володимир Шеховцов та помічник проректора Вадим Бабіч та побажали наснаги, здобутків у начально-науковому процесі та активної участі у житті Університету.

Завідувач кафедри кримінального права Юрій Пономаренко подарував до фонду бібліотеки 62 примірники нових монографічних видань, навчально-практичних посібників, збірників матеріалів конференцій та літературу іноземною мовою з  питань права.

Дорогі бібліотекарі! Від щирого серця вітаємо вас з вашим святом. Ви – хранителі мудрості та знань. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і невичерпного оптимізму.