uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Не пропустіть захід “Justice Cleaninghouse”!

Вебінар “Order in the Court: Offender Abuse and Control via the Judicial System” буде присвячено огляду тактик, що застосовують злочинці, використовуючи різні гілки правової системи, з метою збереження контролю над своїми жертвами. Екстремальні форми постійного психологічного насилля можуть впливати на дії жертв під час кримінального судочинства. На вебінарі будуть розглянуті інструменти впливу, що можуть бути застосовані працівниками судової системи, з метою притягнення злочинців до кримінальної відповідальності та виключення повторної травматизації жертви (приклади з практики).

Доповідач Сара Магони (Sara Mahoney) пропрацювала 17 років офіцером пробації у Відділі пробації округу Аллеган (штат Мічіган, США). Останні 11 років вона працювала офіцером, відповідальним за розслідування випадків домашнього насилля. Нещодавно Сара Магоні отримала ступінь Доктора психології (сулової спихології) в Університеті Південного Нью-Гемпшира.

Вівторок, 21 Березня, 2023 19:00 PM – 20:15 за українським часом.

Реєстрація на вебінар