Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники Університету, щиро вітаю вас із 218 річницею заснування нашої Альма-матер!

Без сумніву, прогресивність, інновації, рух до процвітання базується, перш за все, на якісній освіті, адже саме вона є тим ґрунтом, із якого виходять значущі особистості, здатні змінювати світ на краще. А правничий ЗВО — це першооснова для розвитку громадянського суспільства і розбудови людиноцентристської держави, яка сповідує принципи верховества права, справедливості, рівності всіх перед законом.

Пишаюся, що наш Університет став зразковим закладом освіти у цій галузі, брендом, який не потребує зайвої реклами. Молодь з усієї країни мріє вивчати право саме тут, і справа не лише у комфортних умовах чи передових навчальних технологіях, а, перш за все, у викладацькому складі, колективі однодумців, закоханих у свою справу, здатних передавати безцінні знання і досвід молодому поколінню.

Заклад за понад два віки свого існування пройшов великий і складний шлях становлення, перживав трансформації, часом відновлювався з руїн, постійно стикався з багатьма викликами, але завжди виходив переможцем, набуваючи нових якостей для подальшого розвитку. Тому сьогодні, коли я говорю про Університет, то згадую не будівлі, не спортивні майданчики чи залиту світлом софітів сцену Палацу студентів, я бачу перед собою, перш за все, людей, плече підтримки, відчуваю їхню злагодженість, мужність і патріотизм. Це надзвичайний колектив, який у найтяжчі часи демонструє єдність і взаємодопомогу, відданість своїй справі, майстерність навчати і сміливість навчатися за будь-яких умов. Завдяки вам ЗВО рухається вперед, готує висококласних фахівців, розширює міжнародні зв’язки для подальшої плідної співпраці.

Цьогоріч ми відзначаємо день заснування Університету, відчуваючи гіркий присмак втрат, але запевняю вас, кожен герой із викладачів, студентів чи співробітників, який віддав своє життя чи здоров’я за нашу свободу і незалежність, завди житиме в наших вдячних серцях.

Я щасливий бути ректором саме Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, працювати пліч-о-пліч із професіоналами найвищого ґатунку, виборювати перемогу разом із вами. Зі святом вас, шановні колеги і студентство! Віват Університете! Слава Україні!

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман