Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, випускники, викладачі та співробітники Університету, сьогодні святкує 22 річницю від дня заснування Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Цей день знаменує не лише часовий відрізок, а й величезний внесок у справу формування правової свідомості та розвитку юридичної освіти в Україні.

За роки свого існування інститут став справжнім осередком прогресивної правничої думки, науки та професіоналізму. Тисячі студентів здобули тут не лише глибокі знання, підтримку, допомогу, а й життєвий досвід, правильні орієнтири, які супроводжують їх у подальшій кар’єрі.

Я пишаюся кожним правником, який в різні часи обрав для себе саме Полтавський юридичний інститут, сумлінно навчався, розкривав свої професійні таланти, пізнавав розмаїття галузей права, щоб врешті стати гідним фахівцем, захищати конституційні права громадян, демократію та верховенство закону. Ви щодня, навчаючись чи працюючи, робите Україну сильнішою, успішнішою, прогресивнішою.

Також щиро дякую директору Ігорю Криницькому та викладацькому складу Полтавського юридичного інституту за їхню чесну працю, щиру зацікавленість у процесі навчання та виховання молоді, відповідальність за свою роботу та патріотизм. Ви є взірцем професійності, інтелігентності, джерелом наукового бачення світу та постійного саморозвитку для кожного студента. Щиро вдячний вам за відданість Університету та примноження його здобутків!

Нехай Полтавський юридичний інститут і надалі залишається символом прогресу, інновацій і високих стандартів освіти. Бажаю всім миру, стійкості, енергії, натхнення та нових досягнень у справі служіння праву, справедливості та благополуччю нашого суспільства.

Ректор Університету Анатолій Гетьман