Розпаковка Військово-юридичного інституту

⚖️Розпаковуємо Військово-юридичний інститут разом!

📌 Якщо ти бажаєш стати героєм сучасності та мрієш про професію, від якої зараз у захваті весь світ, ти маєш знати які привілеї може запропонувати тобі найкращий юридичний Університет країни:

✅ Ти отримаєш офіцерське звання та гарантоване працевлаштування з гідним рівнем заробітної плати.

✅ Під час навчання ти матимеш все необхідне: грошове забезпечення, комфортне проживання, якісне медичне обслуговування тощо.

✅ Ми подбали, щоб в тебе були належні умови: сучасний навчальний корпус, адміністративно-житлова будівля, курсантська їдальня, спортивні зали, гуртожиток та казармені приміщення.

✅ Ти не платитимеш за проживання, а житимеш поруч з навчальним корпусом та їдальнею, що разом утворює єдине Університетське містечко.

✅ Інститут плідно співпрацює з представниками НАТО, а тому ти зможеш проходити навчання в рамках Програми “Удосконалення військової освіти” (Defence Education Enhancement Program).

✅ Ти опановуватимеш такі спеціальні дисципліни:

• основи військового управління;

• правові засади протидії тероризму в Україні;

• тактика (у тому числі тактика військ НАТО);

• стрілецька зброя та вогнева підготовка;

• правова робота у Збройних Силах України тощо.

✅ Після випуску в тебе буде можливість працювати в таких установах як: Збройні Сили України, Військова служба правопорядку у Збройних Силах України, Управління Державної охорони України, Державна спеціальна служба транспорту України, Національна гвардя України, Державна прикордонна служба України з відповідним рівнем заробітної плати.

Наші контакти:

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

📞Відбіркова комісія:

+38050-583-34-71 Бабарицький Олександр Васильйович

Щодо особливостей вступу та навчання на спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»

Ольга +38099 326 36 06

(Полтава, проспект Першотравневий, 5)

📨Електронна пошта Приймальної комісії: pr.kom@nlu.edu.ua

🌐Телеграм канал для вступників – https://t.me/NLUcourses

🏫Адреса: 61023, м.Харків, вул. Динамівська, 4.