Розпаковка факультету адвокатури

⚖️Розпаковуємо факультет адвокатури разом!

📌В першу чергу зверни увагу на те, що:

✅ Ти навчатимешся в найсучаснішому корпусі Університету поряд з новою бібліотекою!

✅ Поруч з тобою в цьому комплексі працюватимуть клуби, гуртки за інтересами, коворкінг та лабораторії.

✅ Для здобування якісної освіти в твоєму розпорядженні будуть: 7 лекційних залів обладнаних проекторами для презентацій, 21 навчальна аудиторія, 2 конференц-зали.

✅ В тебе будуть комфортні умови проживання-всі гуртожитки обладнанні інтернет-підключенням, спортивними залами та майданчиками і знаходяться в 20-хвилинній доступності від корпусу.

✅ Вибіркові навчальні дисципліни дозволять тобі сформувати власну траєкторію навчання та самостійно обрати для себе найбільш цікаві навчальні дисципліни.

✅ Твоїми спеціальними дисциплінами стануть:

• Теорія адвокатури;
  • Практикум з адвокатури;
  • Міжнародні стандарти адвокатури;
  • Адвокат у судово-контрольному провадженні;
  • Адвокат в особливих порядках кримінального провадження;
  • Організація діяльності адвокатури
  • Альтернативні способи вирішення цивільних справ ;
  • Актуальні проблеми сімейного і спадкового права;
  • Проблеми кримінально-правової кваліфікації.

✅ В майбутньому ти матимеш переваги серед конкурентів, тому що навчаючись на факультеті адвокатури ти отримаєш не тільки широку обізнаність із викликами практичної юриспруденції, але і додаткові вагомі привілеї у працевлаштуванні до юридичних компаній-лідерів українського та міжнародного юридичного бізнесу.

✅ На базі факультету створена Школа помічника адвоката «Paralegal School» в рамках виконання Меморандуму про співробітництво між Адвокатськими об’єднаннями «Голянд, Полатай і партнери», «Капустін і партнери», «Рух», ТОВ «Патентне бюро «Михайлюк, Сороколат і партнери», ТОВ «Юридична фірма «AURUM» та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

✅ Ти матимеш найкрутішу практику в Національній асоціацій адвокатів України, або обиратимеш між: радою адвокатів, кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури, центром і бюро з надання безоплатної правової допомоги, або адвокатськими об’єднаннями.

Наші контакти:

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

📞Відбіркова комісія: +380 (57) 704-89-30;

(вул. Пушкінська, 84-а, каб. 601, 604)

📨Електронна пошта Приймальної комісії: pr.kom@nlu.edu.ua

🌐Телеграм канал для вступників – https://t.me/NLUcourses

🏫Адреса: 61023, м.Харків, вул. Пушкінська, 106.