Розпаковка факультету слідчої та детективної діяльності

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Розпаковка факультету слідчої та детективної діяльності

⚖️ Розпаковковуємо факультет слідчої та детективної діяльності разом!

‼️ Захоплюєшся детективами, розслідуванням злочинів, розшуком злочинців? Хочеш стати слідчим, детективом, оперативником, криміналістом? Мрієш працювати в ДБР, НАБУ, СБУ, Нацполіції? Тоді ласкаво просимо до нас, на Факультет слідчої та детективної діяльності!

✅ Ми знаємо все про злочинність і злочинців- все! Навчимо як кваліфікувати злочини, викривати злочинців, боротися з організованою і кіберзлочинністю, збирати докази, доводити вину і призначати справедливе покарання. У нас єдиний в Україні Факультет, на якому готують детективів для всіх органів правопорядку.

❗️Серед наших переваг:

• легендарний юридичний ЗВО України;
  • авторитетні високофахові викладачі;
  • інноваційні акредитовані освітні програми;
  • дружній до студентів деканат;
  • підготовка конкурентоздатних правників;
  • навчальні практики на базі ДБР, НАБУ, НАЗК;
  • допомога в працевлаштуванні.

🔷 На факультеті є бюджетні і контрактні місця, передбачена денна і заочна форми навчання.

🔶 Якщо ти поділяєш наші цінності, маєш аналітичний розум, кмітливість і допитливість, хочеш розвиватися й удосконалюватися, плануєш зробити серйозну кар’єру ДБР, НАБУ, СБУ, Національній Поліції та інших силових структурах – ласкаво просимо до нашої команди! Стань одним із нас! Разом ми сила! За нами майбутнє!

Наші контакти:

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

📞 Відбіркова комісія:
+380 (57) 704-99-26;

+380 (68) 252-48-96 Очеретна Катерина Андріївна

Пушкінська 106, 3 поверх, каб. 302-303, 323.

📨 Електронна пошта Факультету: investcrim@nlu.edu.ua

📨Електронна пошта Приймальної комісії: pr.kom@nlu.edu.ua

🌐Телеграм канал для вступників – https://t.me/NLUcourses

🏫Адреса: 61023, м.Харків, вул. Пушкінська, 106.