uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Не пропустіть вебінар “Pre-trial Detention” від Європейської організації пенітенціарних та виправних служб!

> Університет > Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Не пропустіть вебінар “Pre-trial Detention” від Європейської організації пенітенціарних та виправних служб!

Європейська організація пенітенціарних та виправних служб (EuroPris) – неполітична, неурядова організація, заснована у 2011 році. Ініціатива створення EuroPris виникла під час головування Швеції в ЄС у 2009 році і була висунута європейськими країнами-учасницями Міжнародного круглого столу з питань досконалості пенітенціарної системи.

Питання, пов’язані з досудовим ув’язненням, будуть розглянуті під час вебінару “Pre-trial Detention”, організованого EuroPris та Penal Reform International у вівторок, 14 лютого, з 14:00 до 16:00 за центральноєвропейським часом. Захід проводиться французькою тюремною адміністрацією і буде супроводжуватися синхронним перекладом з французької та англійської мов.

Дата/час: вівторок, 14 лютого 2023 року, 14:00 – 16:00 за центральноєвропейським часом. Захід є безкоштовним.

Презентації:

  • Лоран Рідель, Генеральний директор Департаменту в’язниць Міністерства юстиції Франції – презентація застосування досудового ув’язнення у Франції та його впливу на ув’язнених та персонал;
  • Єска Бенедер, спеціаліст з питань політики, Генеральний директорат з питань юстиції, Європейська Комісія – представить нещодавно прийняту рекомендацію Комісії щодо процесуальних прав підозрюваних та обвинувачених, які перебувають під вартою до суду, та щодо матеріальних умов утримання під вартою.

Після презентацій спікери візьмуть участь у панельній дискусії та відповідях на запитання.

Панельна дискусія:

  • Олівія Роуп, виконавчий директор Penal Reform International;
  • Адріано Мартуфі, дослідник, Університет Павії;
  • Йоана Морар, директор Директорату соціальної реінтеграції Румунії;
  • Кам Стівенс, старший цифровий консультант з досвідом роботи, Penal Reform Solutions UK;
  • Джессіка Вондершер, прокурор, Судовий суд Белфорта.
Реєстрація