Підписано договір про співробітництво з МАН

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підписано договір про співробітництво з МАН

29 листопада 2023 року відбулася зустріч ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолія Гетьмана з директоркою Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Вікторією Луніною щодо підписання договору про співробітництво.

Договір передбачає поглиблену і структуровану роботу між закладами і має на меті науково-методичну та профорієнтаційну підтримку діяльності гуртків дослідницько-експериментального напряму КЗ «Харківська обласна МАН», наукових відділень та секцій, які діють у структурі Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

Мала академія наук – це система підготовки обдарованих талановитих учнів, розгалужена мережа конкурсів, олімпіад креативності, а також наймасовіший та найпопулярніший конкурс з захисту науково-дослідних наук учнів-членів Малої Академії наук.

Документальне закріплення домовленостей дозволить значно поглибити співпрацю: роботу науковців закладу вищої освіти в журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН, керування учнівськими науковими проєктами, проведення спільних заходів. Завдяки викладачам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ще більше школярів Харківщини зможуть відкрити для себе юриспруденцію.