Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проведена позачергова перевірка стану укриттів для захисту працівників, студентів, відвідувачів університету під час повітряної тривоги

07 червня 2023 року ректором університету Анатолієм Гетьманом за участю представників відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Київському  району м. Харкова на чолі з начальником відділу Андрієм Єременко була проведена позачергова перевірка укриттів, що призначені для захисту працівників, студентів, відвідувачів університету під час повітряної тривоги.

Проректор  університету Олексій Нестерович доповів, що укриття забезпечені в повному обсязі запасами питної та технічної води, засобами особистої гігієни, засобами надання домедичної допомоги, необхідним запасом продуктів харчування. оснащені первинними засобами пожежогасіння. Санітарно-гігієнічні приміщення укриттів утримуються в належному стані, укриття обладнані резервним аварійним освітленням і доступом до інтернету.

Ректор Анатолій Гетьман звернув особливу увагу на складність проведення навчального процесу в умовах воєнної агресії російської федерації проти України та необхідність захисту викладачів, студентів, співробітників університету у всіх навчальних корпусах і гуртожитках під час повітряної тривоги і загрози ракетних ударів.

Начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Київському  району м. Харкова Андрій Єременко відзначив високий рівень технічного оснащення укриттів в університеті, забезпечення всім необхідним для їх функціонування.