uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашого Університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашого Університету

Захищаючи кожного з нас, на Запорізькому напрямку у складі 3-ої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» загинув студент 4 курсу факультету адвокатури Новак Володимир.

Володимир народився у м. Хмільник Вінницької області. У 2020 р. без будь-яких вагань вступив до факультету адвокатури нашого Університету з великою любовʼю до права та нетерпимістю до несправедливості мріяв стати адвокатом, щоб стояти на варті добропорядку нашого суспільства. Володимир був відмінником у навчанні, приймав участь у житті Університету та активно займався наукою, навіть перебуваючи у зоні бойових дій писав наукові роботи та з великим ентузіазмом відвідував заняття і був здатний підтримати будь-яку дискусію. Він був людиною, яка завжди прийде на допомогу і в радості, і в скруті, гарний товариш та життєрадісний юнак.

Людина, яка раділа кожній дрібниці, мріяв побудувати щасливий світ без болю та страждань, мав багато планів на майбутнє та маленькими впевненими кроками йшов до поставленої мети.

З перших днів війни Володимир Новак вступив до лав Національної гвардії України, відстоював самобутність та незалежність українського народу в «гарячих точках» фронту, однак виконуючи бойове завдання потрапив під артобстріл та уламок російського снаряду обірвав життя Герою.

Університетська спільнота висловлює щирі співчуття близьким та рідним Володимира. Він назавжди залишиться у памʼяті рідних, друзів та університетської спільноти як світла та життєрадісна людина.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Підтримати родину Володимира можна за наступними реквізитами:
Сапарова Олена Василівна (мама Володимира)
5167 8032 2790 9590

Останні новини

У межах проєкту «NLU together forever» у Києві за підтримки Українсько-данського молодіжного дому та платформи університетського курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» було проведено зустріч студентів із викладачкою Університету – Юлією Таволжанською.
01.03.2024By
На факультеті слідчої та детективної діяльності Університету працівником Державного бюро розслідувань проведено вебінар на тему «Особливості діяльності ДБР щодо виявлення необґрунтованих активів та збору доказів їх необґрунтованості»
01.03.2024By
Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті адвокатури
01.03.2024By
Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті міжнародного та європейського права
01.03.2024By
Тетяна Слінько увійшла до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України стосовно осіб, яких призначає Президент України
01.03.2024By