uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашого Університету

Захищаючи кожного з нас, на Запорізькому напрямку у складі 3-ої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» загинув студент 4 курсу факультету адвокатури Новак Володимир.

Володимир народився у м. Хмільник Вінницької області. У 2020 р. без будь-яких вагань вступив до факультету адвокатури нашого Університету з великою любовʼю до права та нетерпимістю до несправедливості мріяв стати адвокатом, щоб стояти на варті добропорядку нашого суспільства. Володимир був відмінником у навчанні, приймав участь у житті Університету та активно займався наукою, навіть перебуваючи у зоні бойових дій писав наукові роботи та з великим ентузіазмом відвідував заняття і був здатний підтримати будь-яку дискусію. Він був людиною, яка завжди прийде на допомогу і в радості, і в скруті, гарний товариш та життєрадісний юнак.

Людина, яка раділа кожній дрібниці, мріяв побудувати щасливий світ без болю та страждань, мав багато планів на майбутнє та маленькими впевненими кроками йшов до поставленої мети.

З перших днів війни Володимир Новак вступив до лав Національної гвардії України, відстоював самобутність та незалежність українського народу в «гарячих точках» фронту, однак виконуючи бойове завдання потрапив під артобстріл та уламок російського снаряду обірвав життя Герою.

Університетська спільнота висловлює щирі співчуття близьким та рідним Володимира. Він назавжди залишиться у памʼяті рідних, друзів та університетської спільноти як світла та життєрадісна людина.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Підтримати родину Володимира можна за наступними реквізитами:
Сапарова Олена Василівна (мама Володимира)