Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Оголошено проведення добору кандидатів на посади прокурорів та прокурорів–стажистів окружних прокуратур

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів, 08 липня 2024 року прийнято рішення  про проведення добору кандидатів на посаду прокурора окружної прокуратури.

Відповідно до частини першої статті 27 Закону України «Про прокуратуру» прокурором окружної прокуратури (у тому числі прокурором – стажистом окружної прокуратури у визначених цим Законом випадках) за результатами добору може бути призначено громадянина України, який має вищу юридичну освіту та володіє державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови.

Перелік вакантних і тимчасово вакантних посад.

Початком подання документів визначено – 08 липня 2024 року, а кінцевим терміном – 18 год. 22 липня 2024 року.

Документи можуть бути подані або електронною поштою, або засобами поштового зв’язку.

З переліком документів, що подаються до Комісії та з іншими вимогами можна ознайомитися за лінком

Додаткову інформацію з питань проведення добору з 9 до 11 години та з 14 до 16 години надає: Лавренюк Тетяна Миколаївна, тел. (044) 200-74-04.