Відкрито набір до Літньої школи ‘’Право в Німеччині’’

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відкрито набір до Літньої школи ‘’Право в Німеччині’’

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Запрошуємо вас до Літньої школи, що проводиться щорічно в Україні з 2007 року, розрахована на осіб, які зацікавлені у вивченні системи права Федеративної Республіки Німеччини.

У 2023 році Літня школа проводиться online з 3 по 21 липня.

Робочою мовою Літньої школи є німецька, тож від учасників вимагається рівень володіння нею не нижче за Mittelstufe.

Протягом першого тижня учасникам буде запропонований курс вдосконалення німецької мови для правників. Наступні два тижні будуть присвячені вивченню європейського та німецького права. Заняття будуть проводитись професорами та викладачами Гейдельберзького університету, Майнцького університету (Німеччина) та Інституту німецького права Ягеллонського університету (Краків, Польща).

• Участь у Літній школі безкоштовна.
  • Кількість учасників обмежена.

Після закінчення Літньої школи, за умови успішного складання підсумкового іспиту, видається Сертифікат.

Для участі у конкурсному відборі на навчання у Літній школі необхідно надати такі документи:

• CV (для учасників з України – українською мовою);
  • анкету (німецькою мовою)

Заявку із доданими документами слід надсилати через форму реєстрації.

Після підтвердження заявки на участь у Літній школі учасникам будуть надіслані деталі підключення до online занять.

Якщо виникли запитання, звертайтеся за адресою law@ukma.edu.ua

Школа проводиться за фінансуванням Німецької служби академічних обмінів DAAD