Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на міжнародну наукову конференцію “Human Capital, Institutions and Economic Growth”

Запрошуємо усіх бажаючих на міжнародну наукову конференцію “Human Capital, Institutions and Economic Growth”, яку проводить Кутаїський університет, Грузія.

На конференції будуть обговорюватися питання, пов’язані з людським капіталом, інституційним розвитком та економічним зростанням.

Метою конференції є сприяння розвитку наукової та дослідницької діяльності в Грузії. Конференція служить для представлення науково-дослідницької діяльності місцевих і міжнародних вчених, академічного персоналу, досвідчених і початківців дослідників, включаючи презентації науково-дослідницької діяльності докторантів перед широкою аудиторією, об’єднати їх для обміну досвідом та результатами досліджень.

Конференція надає мультидисциплінарну платформу економічної науки для дослідників і практиків для представлення та обговорення останніх інновацій, актуальних тенденцій і проблем, а також практичних викликів і рішень.

Робочі мови конференції – грузинська та англійська.

Важливі дати:

• Реєстрація в якості учасника (без доповіді) – не пізніше 10 жовтня
  • Презентація доповіді та реєстрація як доповідача – не пізніше 1 жовтня
  • Повідомлення про прийняття/відхилення доповіді – не пізніше 14 жовтня

День проведення конференції – 10 листопада 2023 року.

Участь у конференції безкоштовна. Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.

Більш детальніше ознайомитися з конференцією можна тут.

У разі виникнення запитань звертайтеся до координатора оргкомітету конференції Gocha Ugulava за електронною адресою rie@unik.edu.ge та gocha.ugulava@unik.edu.ge