Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого уклав стратегічний меморандум з Адвокатським об’єднанням «Донець і Партнери»

07 червня 2023 року був укладений меморандум про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Адвокатським об’єднанням «Донець і Партнери», який відкриває нові перспективи спільного розвитку освіти та науки. Юрій Барабаш, проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку та Донець Артем, керуючий партнер Адвокатського об’єднання “Донець і Партнери”, підписали цей важливий документ, що встановлює довгострокові партнерські стосунки між двома організаціями.

У межах цього партнерства передбачено реалізацію різноманітних напрямів співпраці. Перш за все, будуть організовуватись інноваційні освітні заходи, такі як майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції та тренінги. Це дозволить студентам отримати практичні навички та актуальні знання в юридичній сфері, а також сприятиме обміну досвідом між професіоналами та учасниками цих заходів.

Крім того, Національний юридичний університет і Адвокатське об’єднання «Донець і Партнери» співпрацюватимуть у сфері організації студентських практик, стажувань та працевлаштування. Це надасть студентам можливість отримати практичний досвід роботи в справжньому юридичному оточенні та сприятиме їх подальшій професійній кар’єрі.

У меморандумі також передбачено спільні наукові дослідження між університетом та адвокатським об’єднанням. Це дозволить поєднати академічний потенціал Університету з практичним досвідом та експертизою адвокатів для здійснення спільних дослідницьких проєктів у юридичній галузі.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого щиро висловлює свою вдячність Адвокатському об’єднанню «Донець і Партнери» за виявлену довіру та можливість спільно працювати над розвитком освіти, науки та практичних аспектів в правничій сфері. Це партнерство відкриває двері до нових можливостей, які сприятимуть підвищенню якості навчання студентів, розширенню юридичного досвіду та науковим дослідженням. Разом, ми створимо сильне партнерство, спрямоване на спільний успіх, просування правосуддя та юридичної професії!