Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Університет Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) уклали угоду про порозуміння та академічну співпрацю

У першій робочій зустрічі взяв участь ректор Анатолій Гетьман, проректор Юрій Барабаш та декан юридичного факультету Університету Вітовта Великого професор Dainius Žalimas.

Університет Вітовта Великого входить до ТОП 1000 університетів світу в рейтингу QS World University Ranking. Це черговий крок до розвитку міжнародного партнерства та розширення можливостей для академічних обмінів для студентів та науковців Університету.

Меморандум підписано з метою подальшого співробітництва та зміцнення дружніх стосунків між університетами через:

• освітні та академічні обміни;
  • розробку взаємовигідних навчальних програм і курсів;
  • обмін професорсько-викладацьким складом з метою навчання, розвитку компетенції та спільних досліджень;
  • взаємну допомогу для відвідувачів академічного персоналу та студентів;
  • координацію таких заходів, як спільні дослідження, лекції, навчання;
  • обмін документацією та дослідницькими матеріалами у сферах, що становлять взаємний інтерес;
  • обмін студентами для навчання та наукових досліджень;
  • розробку програм подвійних дипломів.

Переконані, що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого здобув надійного партнера для нових проектів та викликів. Дякуємо ректору Університету Вітовта Великого Юозасу Аугутісу за довіру та віримо у подальшу плідну співпрацю.

З актуальними можливостями щодо академічних обмінів можна ознайомитися на сторінці Центру міжнародної освіти та інноваційного розвитку.