Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого уклав меморандум про співпрацю з Національним антикорупційним бюро України

6 квітня 2023 року Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман та Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Семен Кривонос підписали меморандум про співпрацю.

Укладення меморандуму є важливим кроком у партнерстві між Університетом та НАБУ. У рамках цього меморандуму планується проведення спільних наукових та освітніх заходів, а також розширення співпраці у сфері виробничої практики та координація у розробці навчальних програм.

Один із головних аспектів меморандуму полягає у забезпеченні стажування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в Національному антикорупційному бюро України. Це дасть змогу студентам здобути досвід роботи в органах влади та бути залученими до вирішення актуальних проблем, пов’язаних з протидією корупції в Україні.

Крім того, у рамках меморандуму передбачається обмін досвідом між університетом та НАБУ у сфері підготовки фахівців з правової галузі, проведення наукових заходів, семінарів, конференцій та інших подій, спрямованих на підвищення рівня професійної підготовки студентів та працівників.

Така співпраця дозволить студентам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого не тільки отримати додатковий досвід та знання, але й підготуватися до успішної кар’єри в антикорупційних органах. До того ж, цей крок є важливим на шляху до покращення правової культури в Україні, забезпечення дотримання прав людини та громадянина та формування позитивного іміджу України на міжнародній арені.

Після підписання меморандуму Директор НАБУ Сергій Кривонос та Перший заступник директора Гізо Углава разом з Першим проректором Університету Миколою Кучерявенко провели інтерактивну лекцію для студентів. На лекції також був присутній Директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко та декани різних факультетів. У ході лекції, представники НАБУ розповіли про свою місію та роботу, яку вони виконують в рамках боротьби з корупцією в Україні. Вони також надали приклади реальних справ та розповіли про те, як вони викривають корупційні схеми та притягують винних осіб до відповідальності.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого висловлює щирі слова подяки представникам Національного антикорупційного бюро України за підписаний меморандум та проведену інтерактивну лекцію для студентів. Ми віримо, що ця співпраця буде продовжуватися та допоможе зміцнити культуру неприйняття корупції в Україні!