Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 27 листопада 2023 року в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася презентація проєкту Erasmus+ KA2 [EU4UA] «Модернізація юридичної освіти для підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції України»

Відкрив захід проректор із науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш.

Спікером заходу виступив доцент кафедри конституційного права України НЮУ імені Ярослава Мудрого Григорій Берченко, який розповів про цілі і завдання проєкту, його партнерів серед українських ЗВО, а також ЗВО Польщі і Литви, а також заплановані заходи. Реалізація проєкту розпочалася 1 листопада, а його координатором виступає Львівський національний університет імені Івана Франка.

Під час обговорення виступили завідувач кафедри іноземних мов, доцент Олександр Частник, доцент кафедри конституційного права України Євгеній Ткаченко, а також старший викладач кафедри конституційного права України Університету Богдан Мохончук.