Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Річниці > Фотохудожники Василь Білоус і Павло Первушин підготували незвичайний подарунок на 217-річчя Університету

До Дня Університету майстри світлопису – доцент кафедри криміналістики Василь БІЛОУС та старший лаборант лабораторії технічного забезпечення навчального процесу Павло ПЕРВУШИН презентували 3D-аеротур головним корпусом Університету.

За словами Василя Білоуса, цей віртуальний арт-об’єкт поклав початок проєкту з оцифровування інфраструктури нашого ЗВО, метою якого є збереження української культурної спадщини, популяризація Університету в державі та світі, набуття майстерності аерозйомки, фотограмметрії та оволодіння VR-технологіями, розроблення науково-практичних рекомендацій з упровадження останніх у правничу діяльність. «Значна частина аерознімальних «польових робіт» вже виконана протягом кількох останніх місяців. То ж у найближчих планах – об’єднання у єдиний інноваційний продукт сотень виконаних з висоти пташиного польоту сферичних панорам, присвячених не тільки навчальним корпусам, але й гуртожиткам і об’єктам спортивно-оздоровчої бази Університету, розташованим те тільки у м. Харкові» – відзначив фундатор аерокосмічної криміналістики Василь Білоус.

Павло Первушин, відповідальний у цьому творчому тандемі за «лабораторний етап» постобробки тисяч відзнятих аеросвітлин,  відзначив, що завдяки залученості до створення віртуального 3D-аеротуру перлинами Alma Mater він отримав можливість реалізувати  найсміливіші творчі ідеї, оволодіти новими унікальними знаннями та навичками.