Факультет забезпечує підготовку фахівців вищої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр» за першим рівнем вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» (освітня програма «Право») за денною формою навчання. Термін навчання складає 4 роки.
Підготовка фахівців другого (магістерського) рівня зі спеціальності 081 «Право» (освітньо-професійна програма «Право») реалізується за денною, дистанційною та заочною формами навчання. Термін навчання складає 1 рік 4 місяців.
На факультеті запроваджені конкурентоспроможні освітні програми, які спрямовані на поглиблене вивчення навчальних дисциплін та пов’язані з організацією роботи адвокатів і адвокатських об’єднань, взаємовідносин із органами публічної влади, судами та органами, що забезпечують правопорядок, участі адвоката у кримінальному, цивільному, адміністративному й господарському судочинстві, особливості правового супроводу ІТ-бізнесу що включає бізнес-процеси і методологію розробки програмного забезпечення, практичні аспекти укладання договорів на розробку програмних продуктів, діяльність аутсорсингових, аутстафінгових та консалтингових ІТ-компаній, ліцензійні та дистриб’юторські контракти в ІТ-обороті, договори про нерозголошення та про неконкуренцію та ін.
З метою забезпечення поглибленої правової підготовки, більш повного задоволення академічних і професійних запитів здобувачів вищої освіти, а також формування індивідуальної траєкторії навчання в рамках фахових компетентностей майбутнього адвоката, навчальний план підготовки фахівців передбачає опанування студентами навчальних дисциплін профільного циклу в рамках майнорів.
Студенти першого (бакалаврського) рівня освіти вивчають основні предмети та вибіркові навчальні дисципліни загальноуніверситетського майнору «Міжнародні відносини та економіка»: Історія європейської інтеграції, Інституційне право Європейського Союзу, Право міжнародної безпеки, Колізійне регулювання права власності, Право СОТ, Юридична англійська мова (поглиблений курс), та майнору «Адвокатура»: Основи адвокатури, Безоплатна правова допомога, Історія адвокатури, Адвокатура та правозахисні органи, Судове право, Судова медицина та судова психіатрія, Порівняльне кримінальне право, Організація органів кримінальної юстиції та ін.
Отриманню студентами магістратури додаткових прикладних академічних і професійних компетентностей сприяє функціонування на базі факультету майнору «Школа практичного права» та майнору «Адвокатура» , що створені сумісною працею колективу провідних викладачів Університету та відомих адвокатів, юристів українських, міжнародних та європейських компаній, суддів найвищих судових інстанцій. Перелік дисциплін кожного майнору розроблений практикуючими юристами, враховуючи актуальність їх у юридичному бізнесі, включаючи такі навчальні дисципліни: Актуальні проблеми адвокатури, Методика і тактика адвокатської діяльності, Міжнародні стандарти адвокатури, Адвокат в адміністративному судочинстві, Адвокат у кримінальному провадженні, Корпоративне право, Intellectual property/IT, Правове регулювання ринку нерухомості в Україні, Судові спори: актуальні проблеми матеріального та процесуального права, Кліматичне право в кризових умовах 13.16. Правові аспекти кліматично нейтральних та «розумних» міст тощо.
Майнор «ІТ-Адвокація» надасть можливість опанувати тонкощі правового супроводу ІТ-бізнесу, отримати знання та експертність що дозволяє успішно працювати в ІТ-галузі. Навчальні дисципліни майнору: ІТ-сфера як об’єкт правового регулювання, Адвокація розробки програмного забезпечення, Контракти та інші правочини в ІТ-обороті, Правовий режим результатів творчої діяльності в ІТ-сфері, Організація та структурування ІТ-бізнес, Кібербезпека та захист персональних даних, Правовий режим Дія.City, Цифрові фінанси, Інноваційна діяльність та трансфер технологій в IT-індустріїю, Венчурне інвестування та залучення капіталу в ІТ-бізнесі, Штучний інтелект, хмарні та інші цифрові технології, Адвокація та стандарти діджитал-маркетингу, Зовнішньоекономічна діяльність IT-компаній, Адвокація у IT-відносинах. Дисципліни розроблені провідними викладачами Університету за підтримки партнерів ІТ-компаній, що поєднує теоретичні знання з практичним досвідом і допоможе розібратися в складних і цікавих питаннях сучасного ІТ-права.