0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

26 Квітня @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Організаційний комітет запрошує взяти участь у Міжнародній науковій студентській конференції VIII Харківські кримінально-правові читання, яка відбудеться 26 квітня 2024 року.

Під час проведення конференції заплановано обговорення актуальних питань науки та практики кримінального права, тенденцій та перспектив їх розвитку.

Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням та надіслати тези доповіді у форматі Microsoft Word .doc або .docx на електронну адресу: conf2024criminal@gmail.com

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Конференція відбудеться у дистанційному форматі із використанням сервісу для проведення он-лайн заходів Zoom. З огляду на безпекову ситуацію, формат її проведення може бути змінений на змішаний.

Інформацію щодо участі та програму заходу буде надіслано на електронні пошти зареєстрованим учасникам за декілька днів до початку конференції.

За рішенням організаційного комітету найбільш актуальні теми доповідей будуть включені до програми заходу, а їх авторам буде запропоновано публічний виступ на конференції.

До початку роботи конференції заплановано видання електронного збірника тез доповідей.

Ухвалення остаточного рішення щодо публікації наукової роботи є компетенцією організаційного комітету, який залишає за собою право перевірки поданих матеріалів на плагіат, їх рецензування та технічне редагування, а також – відхилення при невідповідності напрямку конференції або вимогам щодо їх оформлення.

За науковий зміст поданого матеріалу та дотримання  академічної  доброчесності відповідальність несуть автори та їх наукові керівники.

Вимоги до оформлення тез доповідей:

• обсяг тексту до 10 000 знаків (з пробілами), усі поля – 2,0 см;
  • шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5;
  • перший рядок – прізвище та ініціали автора (шрифт напівжирний, курсив, вирівняний по правому краю);
  • наступні 2-4 рядки – статус автора (студент), курс, факультет (інститут, кафедра), заклад вищої освіти (шрифт курсив, вирівняний по правому краю);
  • наступний рядок  –  назва доповіді великими (прописними) літерами (шрифт  напівжирний, вирівняний по центру);
  • останній рядок тексту – відомості про наукового керівника (науковий ступінь, вчене звання, прізвище та ініціали) (шрифт курсив);
  • список використаної літератури та посилання зазначати не потрібно.

Усі подробиці щодо умов участі містяться в інформаційному листі та події

Із запитаннями звертайтесь,  до представників організаційного комітету:

Козьміна Юлія Гуріївна: +380 96 592 29 09 (Viber, Telegram)

Філіпенко Валерія Русланівна: +380 99 646 59 93 (Viber, Telegram)

Дата:
26 Квітня