0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Щорічна міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми судового права»

26 Квітня
Завантаження Події

Шановні колеги!

Кафедра кримінального процесу Національного юридичного університету  імені Ярослава Мудрого у партнерстві з Кафедрою юстиції Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Кафедрою організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія», Німецько-українським об’єднанням юристів запрошують прийняти участь у роботі Щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми судового права», яка відбудеться 26 квітня 2024 року online на платформі ZOOM.

Тематичні напрямки роботи конференції:

* сучасні проблеми судового права;

* оптимізація моделі судоустрою в Україні в умовах воєнного стану;

* трансформація судочинства під впливом інноваційних технологій;

* проблеми правового захисту суддів в Україні;

* принцип уніфікації в судових процедурах;

* модернізація прокуратури: перші результати та нові виклики;

* актуальні питання функціонування інституту адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні;

* підвищення якості виконання судових рішень.

За результатами конференції буде видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень в електронному форматі та розміщено на сайті наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та сайтах партнерів конференції.

Робочі мови конференції: українська, німецька, англійська.

План роботи конференції

• Робота ранкового пленарного засідання конференції: 10.00-12.00
  • Перерва роботи засідання конференції: 12.00-13.00
  • Робота денного пленарного засідання конференції: 13.00-16.00
  • Підбиття підсумків о 16.00

Регламент виступів:

• Доповіді на пленарному засіданні до 10 хвил.
  • Дебати під час обговорення до 5 хвил.

Для участі у конференції необхідно до 16 квітня 2024 року надіслати тези виступу на електронну адресу Оргкомітету konfsudpravo@gmail.com та зареєструватися в якості учасника конференції.

Організаційний комітет:

• Москвич Лідія Миколаївна – доктор юридичних наук, професор, доцент кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету  імені Ярослава Мудрого (Голова організаційного комітету)
  • Хотинська-Нор Оксана Зіновіївна – доктор юридичних наук, професор, завідувачка кафедри юстиції Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Бакаянова Нана Мезенівна – доктор юридичних наук, професор, завідувачка кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія»
  • Бірке Райнер – доктор наук, голова правління Німецько-українського об’єднання юристів, адвокат

Дата:
26 Квітня