0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

ХІІ Всеукраїнська наукова конференція «Кримінальний процес очима молодих дослідників»

6 Травня
Завантаження Події

Шановні колеги!

Кафедра кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти взяти участь у ХІІ Всеукраїнській науковій конференції «Кримінальний процес очима молодих дослідників», яка відбудеться 6 травня 2024 року.

Мета конференції: створення майданчику для обговорення студентами, аспірантами, курсантами ключових проблем кримінальної юстиції, що виникають у зв’язку з глобальними викликами, які постали перед Україною, надання їм можливості висловити своє бачення варіантів їх подолання, формування навичок публічного виступу та дискутування зі складних проблем правозастосування.

Основні проблеми та тематичні напрями, які обговорюватимуться:

Напрям І. Досудове провадження: проблеми застосування норм КПК України в умовах воєнного стану.

Напрям ІІ. Теоретичні основи та практика реалізації конституційних прав людини і громадянина в умовах воєнного стану під час здійснення кримінального провадження.

Напрям ІІІ. Правосуддя в умовах збройного конфлікту.

Регламент роботи конференції:

• 14:45 – 15:00 – прибуття учасників до зали проведення конференції, привітання, вирішення організаційно-технічних питань, підключення учасників, які беруть участь он-лайн.
  • 15:00 – 16:45 – робота конференції
  • 16:45 – 17:00 – підведення підсумків, нагородження переможців.

Виступи 7-10 хвилин

Повідомлення 5 хвилин Обговорення до 3 хвилин Робочі мови: українська

Форма участі у конференції – змішана

Гостей конференції запрошуємо до коверкінгу Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 84 А, 1 поверх).

У випадку неможливості особистої участі – бажаючі можуть підключитися до конференції за допомогою платформи ZOOM за посиланням.

Код доступу: 8QGbcK

Для участі в конференції Вам необхідно до 30 квітня 2024 року в електронному вигляді електронною поштою: crimproc2023conf@ukr.net надіслати заявку на участь (форма додається) та тези доповіді, погоджені науковим керівником.

Матеріали є прийнятими, якщо Ви отримали про це на e-mail підтвердження Оргкомітету з посиланням на zoom конференцію.

Адреса оргкомітету конференції: 61024, м. Харків, вул. Григорія Сковороди,77, а. 236, кафедра кримінального процесу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: Тел.: 066-161-29-34 Ганна

Тел.: 097-517-75-14 Анастасія