Графіки і розклади вступних випробувань

До уваги вступників!

Звертаємо Вашу увагу на наступні загальні положення щодо проходження співбесіди чи складання в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого вступних випробувань:

1) Проходити в Університеті співбесіду чи складати вступні випробування можуть лише ті вступники, яким таке право надане відповідно до вимог чинного законодавства України.

2) Перепусткою на співбесіду чи вступні випробування є документ, що посвідчує особу вступника, (насамперед, паспорт громадянина) та екзаменаційний лист. Екзаменаційний лист вступник одержує особисто на консультації.

3) Початок консультацій о 14.00 год. (як правило, за один день до вступного випробування), а вступних випробувань (співбесіди) о 10.00 год.

4) Усі консультації та вступні випробування проводяться за наступними адресами:

для вступників міста Харкова – центральний корпус Університету (м. Харків, вул. Пушкінська, 77);

для вступників Полтавського юридичного інституту – м. Полтава, проспект Першотравневий, 5;

5) Номери аудиторій (залів) для проведення консультацій та вступних випробувань (співбесід) оголошуються додатково засобами наочного інформування (на дошці оголошень) не пізніше ніж за два дні до проведення відповідного заходу.

ЗАВАНТАЖИТИ РОЗКЛАДИ