
Народився 22 квітня 1987 р.
У 2008 р. закінчив Харківську державну академію фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт», кваліфікація – «викладач фізичного виховання, тренер із плавання», а в 2019 р. – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Право», кваліфікація – «магістр, юрист». У 2023 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії на тему «Реалізація випускниками закладів освіти права на працю».
З липня 2021 року проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку.
Автор численних праць наукового та навчально-методичного характеру, серед них: науково-практичне видання: «Компендіум правових позицій та висновків Верховного Суду України та Великої Палати Верховного Суду із 1997 по 2024 роки та рішень Конституційного Суду України щодо вирішення трудових спорів» (2025); підручник «Професійний розвиток правника» (2024); колективні монографії «Фізична культура, спорт і українське студентство: досвід Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Від заснування до сьогодення. (2025), «Фізична культура і спорт у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого: минуле та сьогодення» (2019); навчально-методичні посібники: «Проходження служби у військовому резерві. Виконання військового обов’язку в запасі» (2024), методичні поради з навчальної дисципліни «Фізична культура» для студентів підготовчої та спеціальної медичних груп із захворюваннями опорно-рухового апарату (І курсу денної та заочної форми навчання) галузі знань 08 «Право», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 081 «Право» (2022).
Основним напрямком наукових досліджень є комплексне вивчення проблематики працевлаштування випускників закладів освіти та забезпечення зайнятості молоді в Україні у період трансформації ринку праці, з урахуванням викликів та тенденцій його розвитку в умовах євроінтеграційних процесів та необхідності адаптації освітніх стратегій до потреб економіки. Значна увага приділяється аналізу правових механізмів регулювання працевлаштування, як у національному, так і в зарубіжному контексті, що дозволяє виявити ефективні моделі та інструменти правового забезпечення трудових прав молоді. Окремий сегмент дослідження присвячено правовим аспектам трудових відносин у сфері фізичної культури та спорту, де вивчається взаємозв’язок трудового та спортивного права, вплив судової практики на розвиток законодавства у сфері спорту, а також правовий статус працівника у спортивній галузі, включаючи порівняльно-правовий аналіз зарубіжного досвіду.
Член Координаційного центру науково-практичного міжвідомчого проекту «Спортивне право України», майстер спорту України. З 2010 р. є віце-президентом Федерації плавання м. Харкова. Нагороджений почесним знаком (орденом) ІІІ ступеня на відзнаку заслуг перед Університетом, Знаком пошани Харківської обласної ради «За заслуги перед Харківщиною», нагрудним знаком «Знак пошани Головного управління національної поліції», нагрудним знаком «Честь і слава», почесними грамотами Харківської обласної ради та Харківської міської ради та ін.