Науково-освітній Центр професійного розвитку

Керівник Центру
o.ye.lutsenko@nlu.edu.ua

Доцентка, кандидатка юридичних наук

Науково-освітній Центр професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого створений у 2022 році та має амбітні наміри щодо запровадження передового досвіду у сфері підвищення кваліфікації за різними спрямуваннями.

Поштовхом до започаткування Центру стало стрімке поширення дистанційного (онлайн) навчання, бажання імплементувати найкращий європейський досвід підвищення кваліфікації та створити якісну та сучасну онлайн платформу для професійного зростання фахівців та професіоналів різних сфер. Така форма навчання надає можливість «працюючи, навчатись» та «навчатись, працюючи», тим самим дотримуватись міжнародного принципу безперервної освіти – «освіта протягом життя».

Окрім цього, Центр активно співпрацює із зарубіжними партнерами щодо організації та проведення міжнародних стажувань для педагогічних та науково-педагогічних працівників. Також Центр приймає участь у публічних закупівлях щодо надання послуг із підвищення кваліфікації.

Над розробкою програм підвищення кваліфікації працюють провідні науково-педагогічні працівники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які мають багатий практичний досвід у різних питаннях юриспруденції, сферах державного управління та місцевого самоврядування, економічної діяльності тощо, а також багаторічний викладацький досвід.

Обираючи Науково-освітній Центр професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого для розширення та поглиблення професійних компетентностей, Ви обираєте якість, зручність та доступність.

Контакти:

61024 м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 77, ауд.56

Телефон +380 (95) 217-6228 (Viber, Telegram)

Корпоративна пошта ATC@nlu.edu.ua

Пошта для зовнішніх слухачів та партнерів atc.org.ua@gmail.com

Освітня платформа https://atc.org.ua/