Інформація про освітні програми, які викладаються на факультеті адвокатури

Факультет забезпечує підготовку фахівців вищої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр» за першим рівнем вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» (освітня програма «Право») за денною формою навчання. Термін навчання складає 4 роки.

Підготовка фахівців другого (магістерського) рівня зі спеціальності 081 «Право» (освітньо-професійна програма «Право») реалізується за денною та заочною формами навчання. Термін навчання складає 1 рік 6 місяців.

На факультеті запроваджені конкурентоспроможні освітні програми, які спрямовані на поглиблене вивчення навчальних дисциплін та пов’язані з організацією роботи адвокатів і адвокатських об’єднань, взаємовідносин із органами публічної влади, судами та органами, що забезпечують правопорядок, участі адвоката у кримінальному, цивільному, адміністративному й господарському судочинстві.

З метою забезпечення поглибленої правової підготовки, більш повного задоволення академічних і професійних запитів здобувачів вищої освіти, а також формування індивідуальної траєкторії навчання в рамках фахових компетентностей майбутнього адвоката, навчальний план підготовки фахівців передбачає опанування студентами навчальних дисциплін профільного циклу в рамках майнорів.

До вивчення студентами першого (бакалаврського) рівня запропоновані такі навчальні дисципліни майнору «Адвокатура» як: «Основи адвокатури», «Безоплатна правова допомога», «Історія адвокатури», «Адвокатура та правозахисні органи», «Судове право», «Судова медицина та судова психіатрія», «Порівняльне кримінальне право», «Організація органів кримінальної юстиції» та ін.

Отриманню студентами магістратури додаткових прикладних академічних і професійних компетентностей сприяє функціонування на базі факультету майнору «Школа практичного права» та майнору «Адвокатура» , що створені сумісною працею колективу провідних викладачів Університету та відомих адвокатів, юристів українських, міжнародних та європейських компаній, суддей найвищих судових інстанцій. Перелік дисциплін кожного майнору розроблений практикуючими юристами, враховуючи актуальність їх у юридичному бізнесі, включаючи такі навчальні дисципліни: «Актуальні проблеми адвокатури», «Методика і тактика адвокатської діяльності», «Міжнародні стандарти адвокатури», «Адвокат в адміністративному судочинстві», «Адвокат у кримінальному провадженні», «Корпоративне право», «Intellectual property/IT», «Правове регулювання ринку нерухомості в Україні», «Судові спори: актуальні проблеми матеріального та процесуального права» тощо.