0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

XІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми трудового права та права соціального забезпечення»

11 Жовтня @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події

Кафедра трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує взяти участь у XІV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми трудового права та права соціального забезпечення» (до 220-річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого), яка відбудеться онлайн за допомогою застосунку для організації відеоконференцій ZOOM 11 жовтня 2024 року.

До участі в конференції запрошуються науковці, практики, представники органів державної влади, аспіранти, студенти та всі ті, хто цікавиться проблематикою розвитку трудового права і права соціального забезпечення.
Для участі в конференції необхідно до 1 жовтня 2024 року надіслати на електронну пошту conf-labor@ukr.net тези доповіді обсягом від 3 до 7 стор. (оформлені відповідно до зазначених нижче вимог).

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Організаційний внесок не передбачено.

Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано кожному учаснику після отримання тез.

Усім учасникам конференції після її проведення буде надіслано електронний збірник матеріалів конференції.

Контактні дані організаційного комітету: голова організаційного комітету – проректор з навчально-методичної роботи, проф. Ярошенко Олег Миколайович; тел.: +38 (057) 704-92-29

Дата:
11 Жовтня