0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Круглий стіл «Третій рівень освіти в Україні: актуальні питання підготовки дисертації в сучасних реаліях війни»

Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу «Третій рівень освіти в Україні: актуальні питання підготовки дисертації в сучасних реаліях війни», який відбудеться 29 листопада 2023 року

29 листопада відбудеться круглий стіл «Третій рівень освіти в Україні: актуальні питання підготовки дисертації в сучасних реаліях війни», присвячений обговоренню напрямів удосконалення підготовки аспірантів за напрямом «криміналістика».

Круглий стіл буде проводитись у змішаному форматі. Запрошуємо гостей до зали конференцій кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Пушкінська, 84). Також усі бажаючі можуть взяти участь у засіданні онлайн за допомогою платформи ZOOM. Посилання, ідентифікатор та код доступу будуть відправлені учаснику після реєстраціії за адресою education_forum@ukr.net або повідомлення організаційному комітету про бажання взяти участь у заході чи виступити.

Організатори: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, кафедра криміналістики; Науково дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України.

Під час заходу планується засідання за такими напрямами:

1. Правове регулювання порядку підготовки докторів філософії. Основні вимоги до написання дисертації.
  2. Техніка написання тексту дисертації. Типові помилки в підготовці й оформленні дисертацій. Апробація та висвітлення наукових здобутків дисертанта у наукових публікаціях.
  3. Дотримання правил академічної доброчесності. Академічна доброчесніть як основа наукових досліджень.
  4. Проблеми проведення емпіричних досліджень при написанні дисертацій з криміналістики в умовах воєнного стану.
  5. Порядок подання здобувачем дисертації до захисту, процедура проведення захисту дисертації та присудження наукового ступеня.

До участі у роботі круглого столу запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі вищої освіти, представники державних, громадських та міжнародних організацій, практики, а також всі зацікавлені особи.

Організаційний внесок за участь у роботі круглого столу та публікацію тез не передбачається.

Орієнтовний регламент роботи круглого столу:

9.45-10.00 – прибуття учасників до зали конференцій кафедри криміналістики, вітання, вирішення організаційно-технічних питань, реєстрація учасників, які беруть участь у онлайн форматі.

10.00-12.00 – відкриття роботи круглого столу, виступи учасників.

12.00-12.30 – обговорення, репліки, підведення підсумків.

Умови участі в роботі круглого столу:

Для включення автора до програми круглого столу необхідно до 28.11.2023 р. (включно) надіслати на електронну адресу (education_forum@ukr.net) тези доповідей та повідомити зручним для Вас способом оргкомітет про своє бажання виступити з доповіддю. Також усі бажаючі можуть взяти участь у засіданні онлайн за допомогою платформи ZOOM. Посилання, ідентифікатор та код доступу будуть відправлені учаснику після реєстрації. Повна інформація про захід за посиланням.

Контакти (для довідкової інформації):

• тел.: 050-323-12-15 Євгенія Демидова
  • тел.: 067-490-50-07 Марієтта Капустіна
  • Е-mail: education_forum@ukr.net

Запрошуємо усіх бажаючих, буде цікаво та корисно!

З повагою, Оргкомітет заходу.

Дата:
Подія Категорія: