0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

22 Лютого @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Круглий стіл «Пріоритетні напрями розвитку аграрного, земельного та екологічного права в сучасних умовах», присвячений 100-річчю від дня народження доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НАПрН України Шелестова В. С.

Організатори круглого столу: Кафедра земельного та аграрного права і кафедра екологічного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Коли: 22 лютого 2024 року

У процесі роботи круглого столу планується обговорення низки актуальних питань аграрного, земельного та екологічного права, а також життєвого і творчого шляху, наукової спадщини та наукових ідей доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НАПрН України, завідувача кафедри колгоспного, земельного права та правової охорони природи (1969–1979 рр.) та кафедри сільськогосподарського права (1979–1991 рр.) Шелестова Володимира Степановича.

До участі запрошуються: науковці, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, викладачі закладів вищої освіти, практикуючі юристи, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій.

Тематичні напрями круглого столу:

1. Наукова спадщина, життєвий і творчий шлях професора Шелестова В. С.
  2. Актуальні питання теорії та практики аграрного права.
  3. Актуальні питання теорії та практики земельного права.
  4. Актуальні питання теорії та практики екологічного права.

За результатами роботи круглого столу планується підготовка електронного збірника тез доповідей, який буде надіслано учасникам на електронні пошти, вказані в заявці

Для участі в роботі круглого столу необхідно до 16 лютого 2024 року включно надіслати заявку на участь і тези доповіді на електронну адресу eco-zem@ukr.ne

Круглий стіл буде проведено у змішаному форматі на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою та на платформі Zoom. Початок о 10.00.

Програма круглого столу за посиланням

Контактні телефони:

097 894 18 99 – Дар’я Данілік