Інформація про гуртки кафедри теорії права

На кафедрі теорії права функціонує науковий гурток з теорії права. Його діяльність спрямована на формування у студентів сучасного правового мислення, засвоєння європейських правових цінностей, вивчення класичних і сучасних загальнотеоретичних робіт та напрямків розвитку як вітчизняної, так і світової правової науки, поглиблення розуміння студентами зв’язку теорії права з іншими юридичними науками, а також отримання навичок застосування фундаментальних знань у сфері юридичної практики. Оскільки здебільшого учасниками гуртка є студенти першого курсу, на його керівників покладається відповідальне завдання формування у студентів-першокурсників навичок публічних виступів, вміння правильно формулювати і висловлювати власну думку, вести аргументовану дискусію, орієнтуватися в науковій літературі, писати наукові статті тощо.

Учасники гуртка беруть участь у Всеукраїнських і міжнародних студентських наукових конференціях та щорічних Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, де за свої наукові праці отримують дипломи 1-го, 2-го та 3-го ступенів й інші почесні відзнаки. Найбільш активні учасники під керівництвом наукового керівника публікують наукові статті, у тому числі й у фахових виданнях України.

Засідання наукового гуртка проводяться за графіком. Тематику засідань та точну дату можна дізнатися на кафедрі та з оголошень, які розміщуються на інформаційних стендах в усіх учбових корпусах університету.

Модератором гуртка з теорії права є кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії і філософії права – Трихліб Крістіна Олексіївна.