Інформація про гуртки кафедри криміналістики

На кафедрі функціонує Студентська науково-дослідна криміналістична лабораторія кафедри криміналістики, на базі якої працює 8 наукових гуртків з криміналістики, що забезпечує роботу із студентами (курсантами) усіх Інститутів та факультетів нашого Університету. Періодичність засідання гуртка 1- 2 рази на місяць.

Студентська науково-дослідна криміналістична лабораторія та наукові гуртки об’єднують проблемні науково-дослідницькі групи студентів, які здійснюють наукові дослідження за такими окремими напрямками: інновації у криміналістичній техніці; використання цифрових технологій та штучного інтелекту у протидії злочинності; психологічні основи криміналістичної тактики; інновації у методиці розслідування кримінальних правопорушень; можливості застосування судових експертиз у кримінальному провадженні; поліграф та його роль у досудовому розслідуванні та судовому розгляді; значення судової медицини та психіатрії у розслідуванні й збиранні доказів; юридична психологія та її роль у протидії злочинності та ін.

Керівники гуртків:

• факультет прокуратури – професор В. М. Шевчук (e-mail: v.m.shevchuk@nlu.edu.ua);
  • факультет приватного права та підприємництва – доцент Яремчук В. О. (e-mail: v.o.yaremchuk@nlu.edu.ua);
  • факультет слідчої та детективної діяльності – доцент Демидова Є. Є. (e-mail: ye.ye.demydova@nlu.edu.ua);
  • факультет юстиції – доцент Затенацький Д. В. (e-mail: d.v.zatenatskyy@nlu.edu.ua);
  • міжнародно-правовий факультет – доцент Чорний Г. О. (e-mail: g.o.cherny@nlu.edu.ua);
  • факультет адвокатури – доцент Капустіна М. В. (e-mail: m.v.kapustina@nlu.edu.ua);
  • Інститут підготовки кадрів для Служби безпеки України – доцент Курман О. В. (e-mail: o.v.kurman@nlu.edu.ua);
  • Військово-юридичний інститут – доцент Білоус В. В. (e-mail: v.v.bilous@nlu.edu.ua).