Інформація про гуртки кафедри екологічного права

На кафедрі екологічного права працюють студентські іменні наукові гуртки кафедри під керівництвом завідувача кафедри, доц. Суєтнова Є. П., проф. Анісімової Г. В., доц. Соколової А. К., доц. Размєтаєва С. В., доц. Бредіхіної В. Л., доц. Черкашиної М. К., доц. Єрмолаєвої Т. В., доц. Шеховцова В. В., доц. Донець О. В., доц. Лозо О. В., доц. Копиці Є. М., доц. Туліної Е. Є., доц. Задихайла Д. Д., доц. Савчук О. О., ас. Малохліб О. С., ас. Статівки О. О., ас. Шинкарьова О. О., ас. Оніщенка О. Ю.

Робота студентських іменних наукових гуртків кафедри екологічного права проводиться на базі наступних інститутів та факультетів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: Інституту підготовки юридичних кадрів для органів Служби безпеки України, Військово-юридичного інституту, Факультету прокуратури, Факультету приватного права та підприємництва, Факультету слідчої та детективної діяльності, Факультету юстиції, Міжнародно-правового факультету, Факультету адвокатури.

Основними формами наукової роботи наукового гуртка є: підготовка студентами наукових доповідей, повідомлень і рефератів з актуальних проблем екологічного права та практики його застосування, виступи на засіданнях наукового гуртка, наукових семінарах, конференціях, круглих столах; підготовка студентами наукових публікацій, рецензій, анотацій на опубліковані наукові праці; участь у студентських конкурсах, олімпіадах тощо.

Контакти координаторів гуртків: