Інформація про гуртки кафедри цивільно-правової політики, права інтелектуальної власності та інновацій

Кафедра активно сприяє розвитку й студентської науки, працюють студентські гуртки з цивільного права під керівництвом д.ю.н., проф. В.Л. Яроцького, д.ю.н., доц. А.Г. Бірюкової, к.ю.н., доц. М.В. Домашенка. Під науковим керівництвом В.Л. Яроцького студентка Факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України Т. О. Музика (нині – к. ю. н., асистент кафедри) здобула у 2011 році диплом ІІІ ступеня, у 2012 році – диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Правознавство» у секції цивільне право, сімейне право, міжнародне приватне право. Під науковим керівництвом М. В. Мороза студентка Факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України Т. О. Дмитренко у 2012 році здобула диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Правознавство» у секції цивільне право, сімейне право, міжнародне приватне право. Під науковим керівництвом М. В. Домашенка студентка Слідчо-криміналістичного інституту Грушко Ж. В. здобула у 2013 році – диплом І ступеня, у 2014 році – диплом ІІ ступеня, у 2015 році – диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Правознавство» у секції цивільне право, сімейне право, міжнародне приватне право. Також під керівництвом М. В. Домашенка студенти-гуртківці у 2014 році зайняли перше місце у І Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права та процесу.

За ініціативи та активної участі кафедри проводились та проводяться  студентські правові дебати, всеукраїнські студентської науково-практичні конференції на актуальну тематику та інші наукові заходи.