Безкоштовна сертифікатна програма «Європейські стандарти прав людини у професійній діяльності прокурорів, суддів та слідчих» є новим сучасним продуктом для набувачів освітніх послуг в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, метою якої є оволодіння професійними знаннями щодо європейських стандартів прав людини для використання їх у професійній діяльності прокурорів, суддів та слідчих.

Вона підготовлена і  реалізується в межах проекту Erasmus+ CRIMHUM «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини».

Організатор програми – кафедра кримінології і кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

СОПП «Європейські стандарти прав людини у професійній діяльності прокурорів, суддів та слідчих» дозволить слухачеві оволодіти спеціальними знаннями, навичками та вміннями у галузях:

• проведення розслідування, організації державного обвинувачення, роботи суду з урахуванням дотримання основних принципів права загалом та кримінального судочинства зокрема відповідно до основних тенденції кримінального та процесуального права у країнах ЄС.
  • етика судді, прокурора, слідчого;
  • міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві;
  • переговори та медіація;
  • міжнародне співробітництво під час кримінального провадження;
  • протидія кіберзлочинності та електронні докази;
  • протидія організованій та економічній злочинності;
  • правове регулювання виконання кримінальних покарань.

СОПП «Європейські стандарти прав людини у професійній діяльності прокурорів, суддів та слідчих» розрахована на студентів усіх форм навчання Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за другим освітнім ступенем «магістр».  За результатами навчання надаватиметься сертифікат Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Навчальні дисципліни СОПП також відображатимуться у додатку до диплома випускника магістратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Тривалість програми – 1 семестр.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ЦК, ауд. 92).

Тел. +380 (57) 704-93-31