Сертифікатна освітня програма «Медіація: базові навички»

Розпочато набір на сертифікатну освітню програму «Медіація: базові навички»!

Це унікальна можливість для представників юридичних професій отримати додаткову спеціалізацію у галузі альтернативного вирішення спорів та здобути кваліфікацію медіатора в одному з найкращих закладів вищої освіти України – Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

СОП «Медіація: базові навички» проводиться Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого у співпраці із Асоціацією випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Формат навчання:

• онлайн-лекції, вправи та обговорення;

• застосування інтерактивних методів навчання;

• коучинг та зворотній зв’язок із тренерами;

• практичні заняття, симуляційні вправи;

• міжмодульні завдання;

• іспит за результатами курсу, за умови успішного складання якого учасники отримують сертифікат відповідно до вимог Закону України «Про медіацію».

Структура курсу охоплює такі блоки:

• вступ до альтернативного вирішення спорів;

• медіація як альтернативний спосіб вирішення спорів;

• принципи, види та моделі медіації;

• компетентності медіатора (конфліктологічна, комунікативна, процедурна, переговорна, емоційна, правова);

• техніки медіатора та їх застосування на практиці;

• структура процедури медіації, особливості проведення окремих стадій медіації;

• документообіг у медіації та ін.

Програма розроблена згідно із Керівними принципами щодо проектування та моніторингу схем навчання медіації від 14.06.2019 р. Європейської комісії з ефективності правосуддя (CEPEJ).

Структура навчання: 1 модуль онлайн та 3 модулі офлайн, що проводитимуться у м. Харків.

Тривалість курсу: 90 годин, з яких 60 годин практичного навчання.

Розклад занять 1 (онлайн) модулю:

15.00-19.00 22 лютого

15.00-19.00 24 лютого

15.00-19.00 1 березня

Розклад занять 2, 3 та 4 модулю (офлайн):

15.00-19.00 – 3-5 березня

15.00-19.00– 17-19 березня

15.00-19.00– 31 березня – 2 квітня

Вартість навчання: 20 000 грн.

Проходження курсу можливе на підставі здійснення повної оплати.

Реквізити оплати будуть відправлені окремим листом з вимогами щодо належної оплати.

Відповідно до умов курсу відвідування офлайн та онлайн занять є обов’язковим. Пропуск та нездача заключного іспиту залишає за організаторами право невидачі сертифікату проходження курсу.

Під час проведення практичних занять у режимі офлайн необхідний сертифікат вакцинації або негативний ПЦР-тест (зроблений не пізніше ніж за 72 години до початку проведення занять). В іншому випадку, організатори залишають за собою право не допустити учасника до проведення практичних занять. Підтвердження відповідних документів необхідно буде відправити організаторам до початку проведення офлайн занять.

Реєстрація за посиланням

Координатор програми – керівник Центру медіації та альтернативного вирішення спорів, доктор юридичний наук, доцент кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого Цувіна Тетяна Андріївна.

З додаткових питань щодо змісту програми звертатися за тел. +38(050)302-37-51.

З додаткових організаційних питань звертатися за тел. +38(098) 305-45-36; +38(093) 679-46-06.