uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Сертифікатна освітня програма «Цифрові технології та судово-адвокатська практика»

Оголошено набір слухачів на сертифікатну програму «Цифрові технології та судово-адвокатська практика»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у співпраці із Тренінговим центром Асоціації випускників Університету, Інститутом Цифрового Права та Радою адвокатів Харківської області оголошують набір на сертифікатну освітню програму «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СУДОВО-АДВОКАТСЬКА ПРАКТИКА».

Це унікальна можливість для майбутніх та практикуючих адвокатів отримати системні знання у галузі  цифрових технологій у судово-адвокатській практиці від осіб, які безпосередньо працюють з такими технологіями – суддів, адвокатів, розробників законодавства у сфері віртуальних активів, тощо.

Впровадження інформаційних технологій у світлі проведених правових реформ створило передумови переходу від традиційних форм відправлення правосуддя до системи «Електронного правосуддя», що вимагає переосмислення та застосування комплексних підходів у вирішенні проблем правого, організаційного, технічного характеру, що виникають на практиці.

Освітня програма надає системні знання щодо впровадження досягнень науково-технічного прогресу, комп’ютерної техніки та інформаційних технологій у судочинство України.

Програма розрахована на студентів юридичних навчальних закладів, практикуючих адвокатів та інших зацікавлених осіб.

Навчання проходитиме у форматі інтерактивних онлайн-лекцій.

Програма складається з авторських тренінгів суддів, адвокатів та
інших осіб, що мають практичний досвід роботи у галузі цифрових технологій.

 Структура курсу охоплює такі блоки:

  • Досвід застосування технологій, в тому числі з використанням штучного інтелекту у судовій, правоохоронній та адвокатській практиці.
  • Загальна характеристика та актуальні проблеми застосування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС) в судовій та адвокатській практиці.
  • Загальний огляд окремих технологій (штучний інтелект, блокчейн, Big Data and personal data, Internet of Everything) з точки зору практика-правника.
  • Місце адвоката у Legal Tech. Що робити, щоб обминути загрози та залишитися актуальним.
  • Робота  адвокатів з підсистемою «Електронний суд», електронними доказами та іншими сучасними інструментами цифровізації адвокатської діяльності;
  • Інформаційна безпека застосування цифрових технологій у судовій та адвокатській практиці. Кіберзлочинність. Адвокатська таємниця.
  • Досвід застосування цифрових технологій у судової та адвокатської практиці в зарубіжних країнах.
  • Сучасні закордонні кейси за участю юридичних фірм та хакерів.
  • Поточне та перспективне законодавство України щодо обороту віртуальних активів.
  • Практика регулювання цифрових активів у світі.
  • Майбутнє професії адвоката з урахуванням останніх тенденцій.

Спікери сертифікатної програми:

  1. Олексій Бринцев – кандидат юридичних наук, суддя господарського суду Харківської області .
  2. Михайло Гончаров – адвокат, загальний 18 річний стаж роботи в сфері права, з яких 9 років – адвокатської діяльності. Член Комітету захисту прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності та Комітету з питань кримінального права та процесу Національної асоціації адвокатів України країнах.
  3. Ігор Прасолов, адвокат – керуючий Адвокатським бюро «Ігоря Прасолова», загальний юридичний стаж 13 років.
  4. Олександр Радутний – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права № 1 Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, адвокат.
  5. Анатолій Завадський – директор Інституту Цифрового Права, керівник програми «Штучний інтелект в галузі права» та член Ради Директорів фонду «AI Global» USA, DC., член International Association for Artificial Intelligenceand Law.
  6. Віктор Яцина – суддя апеляційного суду Харківської області.
  7. Дмитро Ніколаєвський – адвокат, учасник робочої групи із розробки законопроектів, що регулюють обіг віртуальних активів.
  8. Дмитро Крівцов – суддя, заступник голови Московського районного суду м. Харкова.

⌛  Загальна кількість годин складає – 28 годин.

Після завершення програми всім учасникам видається сертифікат, який надалі  буде враховуватися при відборі студентів для проходження практики у  найкращих юридичних фірмах.

Для проходження сертифікатної програми заповніть гугл форму

За тиждень до початку ми відправимо реквізити для сплати навчання, після сплати Ви отримаєте посилання на зум-конференцію.

 Детальну інформацію можна дізнатися за номером телефону 057-704-89-71 або за електронною поштою: training.centre@nlu.edu.ua