uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Програми подвійних дипломів

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас на навчання на спільну магістерську програму подвійних дипломів за спеціальністю 081 «Право», що реалізовується спільно із партнерським Університетом Миколаса Ромеріса.

Згідно зі світовим рейтингом університетів QS по праву 2023 року MRU потрапив в число 250 кращих університетів світу.

Мова магістерської програми – англійська.

Форма навчання – денна.

Термін навчання – 2 роки. Перший рік – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, а другий – в Університеті Миколаса Ромеріса (1 семестр) та, за бажанням, – навчання в одному із закладів-партнерів Університету Миколаса Ромеріса за програмою «Erasmus+» (2 семестр).

За результатами навчання в Університеті Миколаса Ромеріса студент має успішно захистити магістерську роботу англійською мовою за обраною тематикою.

Наразі успішно реалізовується навчання за двома спеціалізаціями:

  • Міжнародне та європейське бізнес-право (куратор – Карнаух Богдан Петрович, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права). Перший рік – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, а другий – в Університеті Миколаса Ромеріса (1 семестр) та, за бажанням, – навчання в одному із закладів-партнерів Університету Миколаса Ромеріса за програмою «Erasmus+» (2 семестр).
  • Міжнародне та європейське бізнес-право (три дипломи із Університетом Савой Монблан, м. Шамбері, Франція) (куратор – Карнаух Богдан Петрович, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права). Перший рік – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, другий – в Університеті Миколаса Ромеріса (1 семестр) та, за бажанням, – навчання в одному із закладів-партнерів Університету Миколаса Ромеріса за програмою «Erasmus+» (2 семестр), третій рік – в Університеті Савой Монблан (1 семестр).

Оплата за навчання:

  • в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого здійснюється навчання за рахунок державного замовлення або за кошти фізичних та/або юридичних осіб;
  • в Університеті Миколаса Ромеріса – 3005,8 євро за 1 рік навчання (оплата здійснюється посеместрово). Передбачено присудження грантів на навчання за результатами відбору;
  • в Університеті Савой Монблан ~ 350 євро за рік.

Студенти, що успішно пройшли навчання за програмою отримують 2 дипломи:

  • Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  • Університету Миколаса Ромеріса;
  • + отримання третього диплому Університету Савой Монблан за 3 роки навчання.

Окрім того, студенти магістерської програми на платній основі забезпечуються гуртожитком (від 170 до 190 євро щомісячно). Ознайомитися більш детально ви можете за посиланням.

Заяви про вступ на магістерські програми двох / трьох дипломів та інші документи мають бути подані до приймальної комісії факультету приватного права та підприємництва.

Дізнатися про досвід навчання та перспективи працевлаштування від випускників програми Ви можете переглянувши відео за посиланням.

Більш детальну інформацію про навчання або вступ ви можете отримати зв’язавшись безпосередньо із відділом міжнародних освітніх програм та академічної мобільності Університету за тел. +380660515288 або +380577577665, через пошту erasmus@nlu.edu.ua та кураторами програм на відповідній кафедрі.

Презентація!