Сертифікатна програма «Права та навички особистої безпеки правника»

Оголошено набір студентів на сертифікатну освітню програму «Права та навички особистої безпеки правника», яка забезпечує набуття знань та практичних навичок особистої безпеки правника для успішного самозахисту від кримінальних посягань у зв’язку з професійною діяльністю в умовах поширення збройної злочинності, а також від небезпечних факторів різних видів надзвичайних ситуацій, включаючи воєнну. Особливу актуальність ці знання та навички  поводження з вогнепальною зброєю та безпечних дій набувають в умовах теперішній війни, що вимагають знань володіння зброєю для захисту нашої держави та правил безпеки у смертельно небезпечній обстановці воєнних дій.

Унікальність сертифікатної програми полягає в практичній спрямованості навчання, де більшість начального часу присвячено практичним заняттям і тренінгам не тільки у класах, а також у стрілецькому тирі, спортзалі та вулиці. На заняттях кожний студент буде відпрацьовувати дії прийомів самозахисту з використанням навчальної зброї, спеціального обладнання та засобів захисту в умовах моделювання різних небезпечних ситуацій правничої діяльності.

В результаті навчання студенти оволодіють знаннями та практичними навичками самозахисту за основними темами:

1. Правові засади забезпечення професійної та особистої безпеки правника.

2. Реалізація права на особисту безпеку правника за допомогою зброї: порядок правозастосування зброї для самооборони в небезпечних ситуаціях правничої діяльності (тренінги з навчальною зброєю у стрілецьких тирах).

3. Застосування прийомів самозахисту без зброї (тренінги у спортзалі).

4. Правила використання спеціальних та індивідуальних засобів захисту (зокрема, від коронавірусу та в умовах радіаційно- та хімічно-небезпечної обстановки).

5. Правила безпечних дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та загрози мінування.

6. Правила надання невідкладної медичної допомоги постраждалому.

7. Правила безпечних дій при пожежі (тренінг гасіння вогню вогнегасником).

8. Правила безпечних дій в радіаційно та хімічно небезпечних ситуаціях ( тренінг роботи з приладами).

Вивчення сертифікатної програми надає шанс і впевненість захистити своє життя в небезпечних ситуаціях майбутньої правничої діяльності.  За результатами навчання видається сертифікат, який значно полегшить отримання індивідуального «Дозволу» на службову зброю за посадою та проходження атестації у правоохоронних органах; додасть hard skills у Ваше професійне резюме, сприятиме майбутньому працевлаштуванню та побудові успішної кар’єри.

Особливістю сертифікатної програми є безкоштовне навчання загальним обсягом 3-3,5 кредити (80-105 годин занять) протягом двох семестрів.  Сертифікатна програма розрахована, в основному, на студентів 3 курсу бакалавріату і 1 курсу магістратури.

Заняття розробили та викладають професіонали – фахівці з безпеки та зброї, доценти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: полковник у відставці Зенін А.П. (у минулому – командир бойового підрозділу і протидиверсійної групи); підполковник запасу Карманний Є.В., якій зараз захищає Україну у складі героїчних Збройних Сил України,  (кандидат у майстри спорту зі стрільби з пістолету); Мунтян В.С. (чемпіон МВС України зі спеціального багатоборства, перший дан з рукопашного бою); Ковжога С.О. (у минулому – заступник директора Наукового центру Міністерства України у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС).

Координатор сертифікатної програми – доцент кафедри трудового права Зенін Андрій Петрович: тел. +38 098-212-7372 (Telegram, Viber).

Запис для участі у сертифікатній програмі здійснюється за телефонами:

• +38 098-212-7372 (пишіть у Viber) – Зенін Андрій Петрович,
  • +38 093-261-6682 ( Євгенія, старший лаборант кафедри),

при цьому необхідно повідомити:

1) прізвище, ім’я та по батькові,

2) номер академічної групи,

3) свій контактний телефон.

Для онлайн реєстрації на сертифікатну програму заповніть Google-форму.