uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Алгоритм визначення напряму проєктної пропозиції

Крок 1. Визначте тематичний напрям свого проєкту, сформулюйте попередню назву проєкту, основну мету і задачі проєкту, на реалізацію яких результатів буде спрямовано проєкт.

Крок 2. Визначте формат реалізації проєкту, у тому числі:

  • чи буде цей проєкт індивідуальним чи спільним з іншими викладачами, аспірантами, студентами Університету, в останньому випадку – чи маєте Ви сформовану проєктну групу;
  • чи передбачає проєкт участь міжнародних партнерів;
  • яка діяльність, за Вашим задумом, має бути проведена у межах проєкту – дослідження (чи передбачатиме воно емпіричну складову), наукові заходи, розробка навчального курсу, видання публікацій тощо (сформулюйте приблизну послідовність реалізації проєкту).

Крок 3. Зверніться до Центру підтримки проєктів та досліджень, щоб обговорити заявку на грант (проєктну заявку), отримати інформацію про відкриті конкурси проєктних заявок, процедуру маршрутизації та кінцеві строки подання заявки.

Зверніть увагу: переважна більшість заявок готується англійською мовою.

Проєктна заявка готується індивідуально викладачем (аспірантом, студентом) або командою проєкту. Центр надає консультативну і технічну допомогу, перевіряє заявку на відповідність формальним та змістовним вимогам, сприяє знаходженню партнерів (у разі потреби) для подачі і реалізації проєкту.

З усіх питань звертайтеся до голови Центру – Олени Уварової, моб.тел. 0677509528 (WhatsApp, Viber, Telegram), o.o.uvarova@nlu.edu.ua, внутрішній номер: 6-40.