Центр історико-правових досліджень Харківської правничої школи

Віктор Єрмолаєв

Директор Центру

Професор, доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України

Світлана Гоцуляк

Провідна спеціалістка Центру

Кандидатка юридичних наук

Анна Вороніна

Лаборантка Центру

З 1 червня 2023 року в Університеті діє Центр історико-правових досліджень Харківської правничої школи.

Метою центру є дослідження розвиток напрацьованих тем з поглибленого вивчення та подальшого висвітлення історії Харківської правничої школи та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Центр покликаний:

– Здійснювати підготовку і публікацію біографій видатних науковців та співробітників Університету, а також видатних висококваліфікованих правознавців-випускників Університету;

– Організовувати і проводити вивчення витоків становлення та розвитку Харківської правничої школи історії держави і права; кримінального, цивільного, адміністративного, екологічного права, цивільного та кримінального процесу, криміналістики тощо;

– Організовувати конференції, круглі столи, семінари, наукові зустрічі із залученням вчених Університету та запрошених дослідників, у тому числі представників інших закладів вищої освіти, з метою обговорення перспективних історико-правових досліджень у взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування, бізнес-структурами, неурядовими і міжнародними організаціями, іншими академічними й експертними центрами відповідно до профілю своєї діяльності.

Центр історико-правових досліджень Харківської правничої школи

м. Харків, віл. Григорія Сковороди 77